שלמה בן יוסף 4, רמת גן. מיקוד: 5247404 03-6721091

info@shita.co.il

לקוחות ממליצים

"אני עובד עם חברת ש.י.ט.א ואיתן שיפמן מזה 20 שנה.במהלך השנים האלו תמיד קבלנו שרות מקצועי, אדיב וזמין מאיתן לשביעות רצוננו המלאה.איתן שיפמן זוכה לאמון אישי מלא מצידי וגם במקרים בהם נאלצתי להעביר חלק מהפעילות הביטוחית לחברה אחרת (מסיבות פוליטיות מסוימות...) תמיד השארתי בידיו את הביטוחים הפרטיים שלי ושל משפחתי ולעולם לא התאכזבתי. באירוע שריפה בעסק, בו נגרם נזק עצום שנאמד במיליוני שקלים, קיבלנו את מלוא הפיצוי מחברת הביטוח, וזאת בזכות הטיפול המסור של איתן ושמו הטוב ההולך לפניו.אני משוכנע שכול מי שיעבוד עם חברת ש.י.ט.א יזכה לטיפול מקצועי,אמין ואדיב."

צביקה גיור - מנכ"ל ניופאן


"חברת שיטא, בניהולו של איתן שיפמן, מלווה אותי עשרות שנים. אני יכול לומר בלב שלם שמדובר בחברה אמינה ומצוינת אשר אני ממליץ בחום לעבוד איתה. בכל עת שהייתי זקוק לעזרתם, הם עמדו מאחורי, ולכן אני תמיד שמח להפנות אליהם חברים ומכרים".

חמי פרס - מבכירי תעשיית ההון סיכון בישראל, שותף-מייסד ומנהל כללי בקרן פיטנגו.


"הגעתי לאיתן באקראי בעת שהייתי זקוק לביטוח חובה. למדתי להכיר אדם אמין שנעים לעבוד איתו. חברת שיטא מלווה אותי כיום בכל הביטוחים הפרטיים והעסקיים שלי ואני חש שאני בידיים טובות. ממליץ בחום על חברת שיטא שתלווה אתכם בתחום הביטוח"

משה ינאי - מבכירי יזמי ההייטק הישראלי בעלים של חברת אינפינידט בתחום אחסון המידע


"חברת שיטא, מלווה אותי מאז שהתחלתי עם חברה קטנה לבנייה ועד התפתחותה של החברה כיום. אני יכול לספר כי חברת שיטא מעניקה לי ביטחון רב בכל הקשור בתחום ביטוח פרויקטים של החברה ובביטוחים האישיים שלי. אני מאמין כי בתחום הביטוח צריך למצוא סוכן אמין ומקצועי. ממליץ בחום".

עמירם סיון - בעלי חברת רולידר וחברת עמירם סיון לבנייה – עוסקת בבנייה של תשתיות בארץ ובחו"ל, פרויקטים ביטחוניים, מבני מגורים ומשרדים


"אני חושב שהמשפט בואו לגדול איתנו הוא נכון לקשר שלי עם חברת ש.י.ט.א. הגעתי לחברה בעקבות המלצה שקיבלתי מחבר. בעסק כמו שלי צריך סוכן ביטוח מקצועי ואמין שאפשר יהיה לרוץ איתו למרחקים ארוכים. חברת שיטא, בניהולו של איתן שיפמן, מלווה אותי כמעט מתחילת דרכה של החברה ועד היום. אני זוכה לטיפול מקצועי וצמוד בכל הקשור לנושא הביטוחים אליהם אנו נדרשים בחברה. אני ממליץ לעוסקים בתחום הבנייה לבחון מולם את נושא הביטוח".

ניר ברוש - בעלי חברת הבנייה ברוש ניר עבודות הנדסה ובנין בע״מ


קבוצת גיאוקרטוגרפיה עובדת שנים רבות, בהיקף ביטוחי רחב, עם מר איתן שיפמן וסוכנות הביטוח "שיטא" שהוא מנהל. אני שמח להמליץ על איתן – אדם נפלא, מרבה לתרום לקהילה, וסוכן ביטוח ישר דרך, חרוץ ויעיל

פרופסור אבי דגני - נשיא קבוצת גיאוקרטוגרפיה החברה הגדולה בארץ למחקרי שוק, אסטרטגיה ודעת קהל