שלמה בן יוסף 4, רמת גן. מיקוד: 5247404 03-6721091

info@shita.co.il

ביטוח עבודות קבלניות ופרויקטים

ניסיון של שנים בעבודה עם הקבלנים והיזמים המובילים במשק

קבלנים עובדים בתחום קשה. האחריות גדולה, הסיכונים רבים והפרויקטים מורכבים. כל פרויקט מכיל אינסוף משתנים שמדירים שינה מהקבלן, בכל רגע נתון משהו יכול להשתבש במהלך העבודה, לגרום לנזק או עיכוב ולפגוע פגיעה כלכלית קשה בקבלן.

הפתרון הוא ביטוח עבודות קבלניות ופרויקטים, פוליסת ביטוח שמבינה את הענף, לוקחת בחשבון כל מה שיכול להשתבש ונותנת לקבלן שקט נפשי, כך שיוכל להתרכז במה שהוא צריך ויודע לעשות – לבצע את הפרויקט על הצד הטוב ביותר.

פוליסת ביטוח עבודות קבלניות ופרויקטים, מכסה את מגוון הסיכונים שהקבלן עומד בפניהם במהלך ביצוע פרויקט, משלב ההקמה ועד ביטוח אחריות מעסיקים, דרך ביטוח צד ג’, ביטוח כלים, ביטוח הנדסי ועוד.

זו פוליסה מורכבת שמחייבת סוכנות ביטוח שמבינה וגם צברה ניסיון מעשי רב בתחום- סוכנות ש.י.ט.א.

ש.י.ט.א סוכנות לביטוח מציעה פוליסת ביטוח עבודות קבלניות ופרויקטים המותאמת באופן אישי לצרכיו המיוחדים של כל קבלן ולא מותירה שטחים אפורים.

ביטוח עבודות הפרויקט למשל, מכסה כל נזק שעשוי להיגרם למבנים, לציוד הבניה, לרכוש שבאתר או בשטח הסמוך לו וכן לאתר עצמו. הפוליסה מכסה גם עלויות של תיקון והקמה חדש אם משהו משתבש במהלך העבודות ויש צורך לתקן.

על אף כל אמצעי הזהירות טעויות קורות, ובאתר בנייה זה יכול להתבטא בתאונות עבודה ופציעות קשות. ביטוח אחריות מעסיקים המותאם לקבלנים, מכסה מפני תביעות עובדים שנפגעו במהלך העבודה. הפוליסה מציעה גם הרחבות לביטוח הנדסי, ביטוח ציוד וכלים, ביטוח חבות מעבידים ועוד.

עם פוליסת ביטוח עבודות קבלניות ופרויקטים של ש.י.ט.א סוכנות לביטוח, אפשר לישון בשקט וחשוב יותר- לעבוד בשקט.

ביטוח עבודות קבלניות ופרויקטים כולל:

1. ביטוח עבודות הפרויקט

2. ביטוח אחריות כלפי צד ג’

3. ביטוח אחריות מעסיקים

4. ביטוח הנדסי לקבלנים הכולל:

5. ביטוח הקמה, ביטוח שבר מכני, ביטוח ציוד מכני הנדסי (ביטוח צ.מ.ה) וביטוח ציוד אלקטרוני.