שלמה בן יוסף 4, רמת גן. מיקוד: 5247404 03-6721091

info@shita.co.il

p1איתן שיפמן – מנכ"ל

"הלקוח הוא הלב של החברה וככזה הוא תמיד ניצב בראש סדר העדיפויות"

נולד בארץ בשנת 1953. בוגר הריאלי בחיפה והפנימייה הצבאית לפיקוד ומטה. מפקד מחלקה בחטיבת הצנחנים בגדוד 202 במלחמת יום כיפור. בוגר המכללה לביטוח ומתרגל במכללה בין השנים 1977-1980. 37 שנה בתחום הביטוח, מתמחה בתחום האלמנטרי. בעל רישיון לעסוק בכל ענפי הביטוח לרבות ביטוח ימי ופנסיוני. מנהל בפועל את תאגיד סוכנות הביטוח שיטא מזה 29 שנים. "אני מאמין כי הלקוח הוא לב החברה וככזה צריך לדאוג לו ולעטוף אותו במוצר הנכון תוך כדי ליווי בתהליך עריכת הביטוח, חידושו ובכל נושא או בעיה שתבוא בהמשך. אנו מוכרים שירות וכפועל יוצא רואים בלקוח שותף למסע ארוך ושמחים לקחת בו חלק."


p2אסי יוסף שיפמן  – מנהל תחום פנסיה, מיסוי ופיננסים

"אני מאמין שהלקוח רוצה לדעת שיש לו מישהו מקצועי ואמין, עליו יוכל לסמוך בכל עת בנושא חשוב זה"

 יליד רמת גן. בוגר יחידה קרבית מובחרת במודיעין. בוגר תואר ראשון ושני במנהל עסקים עם התמחות במימון וביטוח.  בעל ידע וניסיון רב בתחום ההשקעות, המיסוי והתכנון הפנסיוני. בעברו ניסיון בעבודה בבית השקעות. מעניק  ליווי צמוד בתכנון הפנסיוני וההשקעות לאופי הלקוח. כמו כן מייסד תוכנית IRA "קופת גמל בניהול אישי" בחברת אלפא ביתא חברה מובילה בישראל לקרנות נאמנות.


 

p4דנה ליפץ – חתמת ראשית

"בתחום העסקי של היום נדרשת היכולת למקצועיות ויצירתיות עבור הלקוחות"

עובדת בתחום הביטוח מעל ל 30 שנה. בעלת ידע נרחב בתחומי הביטוח האלמנטרי תוך התמחות בעולם העסקי.התחילה את דרכה בחברת "שילוח חברה לביטוח" בתפקיד ניהול התיק האלמנטרי של החברה – ללקוחות ישירים עובדת בחברת ש.י.ט.א משנת 1989. מטפלת בביטוחי עסקים של לקוחות אסטרטגיים."אנחנו דואגים להעניק את המקצועיות הנדרשת ללקוחות שלנו תוך הבנה כי בעולם העסקי דרושה הרבה חשיבה ויצירתיות על מנת לענות על הצרכים הרבים בתחום".


 

p5חדוה רוט – מנהלת מחלקת תביעות

"אנחנו נמדדים ברגעים שהלקוח זקוק לנו בהתרחש מקרה הביטוח"

ילידת הארץ. בעלת השכלה אוניברסיטאית בתחומי אנגלית ותנ"ך. מנהלת את מחלקת התביעות בש.י.ט.א מזה 36 שנים. "מחלקת התביעות היא חלון הראווה של כל סוכנות ביטוח, שהרי בכך היא נבחנת. מניסיוני הרב אני יודעת שטיפול מקצועי, מהיר ואדיב הוא הדבר החשוב לכל לקוח. זאת אני מיישמת באופן שוטף, בצורה אכפתית, ומתוך ראיית הלקוח כמי שאסור שייפגע. מכתבי התודה הרבים שאני מקבלת הם שמחתי וגאוותי."


 

shimon_picשמעון מזרחי – מנהל שירות לקוחות בתחום הבריאות

"מדובר על עתיד המבוטחים ולכן אין מקום לטעויות"

נולד בארץ , שירת כמדריך וכאחראי מרפאה בבית ספר לקצינים של צה"ל. בענף הביטוח משנת 1995 כסוכן עצמאי, בעלים ומנהל של סוכנות ביטוח "שמר-ביטוחים" אשר פעלה בכל ענפי הביטוח במשך 8 שנים. משנת 2003 סוכן ומנהל תיקי ביטוח בסוכנויות מובילות " מבטח-סימון" ו-"מדנס". הצטרף לסוכנות ביטוח ש.י.ט.א כמנהל מחלקת ביטוח חיים, בריאות ופנסיה בנובמבר 2014 . ב-20 השנים האחרונות ,עזרתי לאלפי אנשים להגביר את תחושת הביטחון האישי שלהם ולחסוך זמן וכסף , ע"י התאמת ההגנות הביטוחיות שלהם לצרכים המדויקים שלהם.


sheket