שלמה בן יוסף 4, רמת גן. מיקוד: 5247404 03-6721091

info@shita.co.il

טיפול בתביעות

בסוכנות שיטא פועלת מחלקה משפטית עצמאית בטיפול בתביעות ביטוח. אנו לוקחים על עצמנו טיפול בתביעות רכוש, חבויות ובריאות. מדובר על יתרון גדול מאחר ויש לנו את הידע והאמצעים לפעול מול חברות הביטוח והתובעים ביעילות רבה ובלויאליות ללקוחותינו. כמה חשוב להיות מיוצג מול חברות הביטוח

ארבעת הענפים המרכזיים בביטוח הכללי הם : רכב רכוש, רכב חובה, דירות תכולה דירות מבנה ועסקים. ארבעת הענפים האלה יחד מרכזים יותר מ-100 אלף תביעות ביטוח בשנה, בסכום פרמיות של 13 מיליארד שקל – 70% מסך הפרמיות בביטוח הכללי. תביעות הביטוח בישראל.

בשיטא סוכנות לביטוח אנחנו יודעים שרק ברגע האמת נוכל להוכיח ללקוח שאנחנו שם בשבילו. לכן הקמנו את מחלקת התביעות והייעוץ המשפטי שלנו שנותנת שירות של מענה מיידי ללקוח.

המטרה שלנו היא שברגע שקורה נזק אתם תוכלו להיות רגועים שהנושא מטופל באופן מקצועי וזריז מול חברות הביטוח. לאור עשרות שנים של ניסיון ועבודה מול חברות הביטוח שזיכו אותנו בשם של כבוד היכולת שלנו לספק את הסחורה ללקוח היא ברמה הגבוה ביותר

מנהלת המחלקה היא חדוה רוט שבעברה ניסיון רב בעבודה מול חברות ביטוח ובפרט בתחום העסקי. 

מערכות מידע – המחלקה המשפטית שלנו מגובה במערכות המידע המתקדמות ביותר שיודעות לתעד כל מסמך, תנועה ושינויי בפוליסה ולשדר לחברות הביטוח את הנתונים באופן מיידי.אנחנו נשמח להעביר לכל הדרוש עשרות מכתבי תודה על הטיפול המהיר והיעיל שלנו בתחום.

sheket