שלמה בן יוסף 4, רמת גן. מיקוד: 5247404 03-6721091

info@shita.co.il

מפעל החיים שלך – כי שיטא זה עסקים

שריפה גרמה להשבתתו של העסק? פריצה הסבה נזקים קשים לרכוש? עובד רשלן ביצע עבודה לא מקצועית? כל עסק בישראל חשוף במידה כזו או אחרת לסיכונים שונים. אי לכך, בעלי עסקים רבים– קטנים וגדולים כאחד – אינם מוותרים על רכישת מעטפת ביטוחית. קרי, רכישת פוליסת ביטוח אשר מאפשרת לנהל את הפעילות העסקית ב”ראש שקט” וליהנות מכיסוי ביטוחי בשעת הצורך. ביטוח עסקים הוא ביטוח אשר יכול לכלול לא רק כיסוי בגין נזקים אשר נגרמו לרכוש או לגוף, אלא גם לספק מענה לאובדן הכנסה, הוצאות עבור שכירות חלופית, ניהול הליכים משפטיים וכיוצא בזה.

לצפייה במצגת עסקית לחץ כאן

מה זה בעצם ביטוח עסקים וממה הוא מורכב?

כיום, פועלים בישראל כ-400,000 עסקים כאשר כמעט כל עסק שונה ממשנהו. יתרה מכך, גם אם בוחנים את השוני בין העסקים מבחינת סיכונים, ניתן לראות בנקל כי אפילו שני עסקים באותה קטגוריה יכולים להיבדל זה מזה באופן משמעותי. אי לכך, ביטוח עסקים הוא למעשה “שם קוד” לחבילת ביטוח אשר מורכבת ממספר מוצרים שנבחרו בקפידה:

–    ביטוח חברות רב לאומיות
–    ביטוח חברות הייטק
–    ביטוח חבות מוצר
–    ביטוח אחריות מקצועית
–    ביטוח עבודות קבלניות ופרויקטים
–    ביטוח סייבר
–    חנויות ורשתות

מלבד הרשימה שתוארה לעיל, ישנן גם פוליסות ביטוח ייעודיות לבעלי מקצועות ספציפיים. למשל, ביטוח חנויות, ביטוח למשרדי עורכי דין, ביטוח לבעלי מוסכים, ביטוח חברות היי טק וכדומה. במילים פשוטות, ביטוח עסק איננו עניין פשוט. בשל מגוון המוצרים הרב, ותודות לתחרות (הבריאה) בין חברות הביטוח, בחירת ביטוח לעסק חייבת להיות על בסיס ניתוח מקצועי ומעמיק של הסיכונים הרובצים לפתחו של הלקוח.

זאת, במקביל כמובן לבחינה מדוקדקת של המסלולים אשר מוצעים על ידי החברות השונות (הן באשר לסיכונים כלליים כגון שריפה או פריצה, והן בנוגע לסיכונים דווקניים דוגמת ביטוח חנות, ביטוח לעורך דין וכו’). המעטפת הביטוחית היא נגזרת של האפיון הראשוני והיא משתנה גם בהתאם לפרמטרים כגון פעילות בחו”ל, העסקת עובדים וכו’.

ביטוח עסקים – שלם הגדול מסך חלקיו

כאמור, חברות הביטוח בישראל מציעות שורה ארוכה של מוצרים לטובת ביטוח עסקים בשלל תחומים. חלק מהמוצרים הללו מיועדים לבעלי עסקים ספציפיים, וחלקם מתאימים לכל עסק באשר הוא. בסוכנות לביטוח ש.י.ט.א אנו יודעים היטב כיצד לזקק מתוך האפיון הראשוני את הצרכים הביטוחיים של העסק, ואיך להרכיב מעטפת מושלמת מתוך סל המוצרים הרחב.

ש.י.ט.א היא סוכנות לביטוח אשר הוקמה לפני כ-60 שנה ושמה הולך לפניה. במרוצת השנים, הצוות המקצועי של ש.י.ט.א סייע לעסקים רבים בשלל גדלים מבחינת התאמת פוליסות ביטוח אטרקטיביות ואפקטיביות. יתרה מכך, ש.י.ט.א מקיימת שיתופי פעולה הדוקים עם מבטחים בחו”ל. שיתופי הפעולה הללו מסייעים לנו להרחיב ברמה ניכרת את הביטוח העסקי ולהפוך אותו לחבילה השלמה מסך חלקיה. בין השאר, אנו עוזרים ללקוחותינו ליהנות מביטוחים אשר תקפים גם מחוץ לישראל(וגם כאשר תביעות מוגשות כנגדם בחו”ל על פי דין זר).

ביטוח עסקים – האחריות בידיים שלך

הקמת עסק היא צעד מרגש אשר טומן בחובו אחריות לא קטנה. בעל העסק אחראי לא רק להצלחתו הפיננסית אלא גם לכלכלת משפחתו, לעובדיו, למשקיעים וללקוחות. ואכן, אין ספק שהוא נדרש להתמודד עם חששות ואתגרים רבים (חלקם ידועים וחלקם מפתיעים). ביטוח עסקי נכון, הנתפר כחליפה מהודקת, יכול בהחלט להעניק לבעל העסק רשת ביטחון והגנה ממרבית התרחישים האפשריים.

לסיכום

ביטוח עסקים הוא לב הפעילות של סוכנות ש.י.ט.א. לעומת ביטוח דירה,רכב ועוד שהם פוליסות סטנדרטיות בתחום הביטוח העסקי יש הרבה לשינויים, תוספת והמלצות. כמו כן מדובר בשוק תחרותי בו ההפרשים לעיתים בין חברות הביטוח יכולים להגיע לעשרות אחוזים ויותר. לנו יש את הכוח והיכולת לספק את הסחורה. שווה לכם לבדוק איתנו לקראת החידוש הבא שלכם. אתם תופתעו.