שלמה בן יוסף 4, רמת גן. מיקוד: 5247404 03-6721091

info@shita.co.il

ביטוח חנויות ורשתות

ביטוח חנויות ורשתות  

מצטרפים חדשים נהנים מ 10% הנחה מינימום על הביטוח הקיים – הקישו כאן ותרוויחו

האם ידעתם שמדי שנה נפרצים בישראללמעלה מ-7,000 עסקים, חנויות ומוסדות? האם ידעתם ש-4% מעבירות הרכוש במדינה הן עבירות פריצה לחנות או לעסק? ובכן, עם הנתונים אין להתווכח. אלפי בעלי חנויות נאלצים להתמודד עם התופעה הקשה הזו, אשר מסבה לא רק נזקים כלכליים עצומים אלא גורמת כמובן גם לעוגמת נפש (וכן עלולות להיות לה השלכות מרחיקות לכת לגבי העתיד העסקי).

יתרה מכך, זה לא נגמר כאן. מלבד פריצה, שורה ארוכה של סיכונים נוספים רובצים לפתחם של בעלי חנויות. לדוגמה, נזקי גוף ללקוחות מבקרים, גניבה על ידי עובדים, שריפה, נזקי מים, נפילת מדפים, שברי זכוכיות, פגיעה בסחורות בהעברה, אובדן דמי שכירות ועוד. אין זה פלא אפוא שבעלי חנויות רבים אשר עסקם הוא כל עולמם מקפידים להגן על עצמם מבעוד מועד עם פוליסת ביטוח מתאימה.

מדוע חשוב לרכוש ביטוח חנות?

כפי שצוין לעיל, חנויות חשופות הן לסיכונים במתכוון (כגון פריצה, גניבה, הצתה וכדומה), והן לסיכונים שאינם מתוכננים (נזקי מים, נפילת לקוח, נזקי גוף לעובד, קריסת מדפים וכו’). ביטוח חנויות הוא למעשה האופציה היחידה אשר עומדת לצדו של בעל העסק שמעוניין להגן על חנותו וכפועל יוצא מכך – על עצמו ועל בני משפחתו.

בדומה לכל פוליסת ביטוח, גם ביטוח חנות משתנה מעסק לעסק. למשל, אין דין חנות תכשיטים כדין חנות רהיטים, וישנם הבדלים מהותיים בין חנות ברחוב צדדי לבין חנות בקניון או מרכז מסחרי. לפיכך, רכישת ביטוח חנות היא כלי אפקטיבי להתנהלות עסקית נכונה, אך יש לבחון את המוצר בקפידה ולהתאים אותו היטב לצרכי הלקוח.

ביטוח חנות, אלמנטים נוספים – רשתות, קניונים, מרכזים מסחריים, חנויות תכשיטים

ביטוחי החנויות מורכבים מאין ספור פרמטרים. זאת, מן הטעם הפשוט שפוליסת ביטוח חנות נקבעת תמיד כנגזרת של הסיכונים הרובצים לפתחו של העסק. לדוגמה, ביטוח חנות בקניוןייהנה בדרך כלל מתנאים “משופרים” ביחס לפוליסת ביטוח חנות ברחוב (בשל העובדה שקשה יותר לפרוץ לחנות בקניון המאובטח עם חברת שמירה ומצלמות במעגל סגור). כמו כן, כאשר החנות היא חלק מרשת, לרוב ניתן לרכוש פוליסת ביטוח בהוזלה משמעותית כנגד התקשרות מקבילה של מספר חנויות עם חברת הביטוח (והגדלת כוח הקניה).

רכישת המעטפת הביטוחית מתייחסת גם לאופיו הספציפי של העסק. למשל, ביטוח חנות תכשיטיםדורש פוליסה ייעודית וספציפית בשל יוקרתם של הפריטים מחד, וקלות נשיאתם בגניבה מאידך. אלמנטים נוספים אשר יכולים להשפיע על פוליסת הביטוח הם מיקומה של החנות, היקף הלקוחות המבקרים בה, מספר העובדים המועסקים בה, קיומן של מערכות אבטחה (כגון מצלמות או אזעקה), היסטוריית פריצות ועוד.

היות וחברות הביטוח השונות משווקות מגוון רחב של מסלולי ביטוח חנויות, בעל עסק אשר איננו בקיא במלוא הפרטים זקוק בעניין זה לשירותיה של סוכנות ביטוח. קרי, גורם מקצועי אשר יתווך בינו לבין מסלולי הביטוח השונים ויאתר עבורו את הפוליסה האפקטיבית והאטרקטיבית ביותר.

ש.י.ט.א Store – ביטוח חנות מותאם אישית

עם למעלה מ-50 שנות ניסיון ואין ספור חנויות מבוטחות, סוכנות הביטוח ש.י.ט.א מתמחה בשירותים מתקדמים ויצירתיים של התאמת ביטוח לעסקים בכלל, וביטוח חנויות ורשתות בפרט. קהל לקוחותיה של החברה כולל חנויות קטנות לצד שורה ארוכה של חנויות יוקרה וכן רשתות בפריסה ארצית.

המוצר החדש שלנו, ביטוח –MY STORE“,מציע פתרון ביטוחי מקיף מותאם אישית. על מנת לעשות את זה “כמו שצריך”, כל הרכבת מעטפת ביטוח לחנות כוללת עריכת סקר שוק, שליחת סוקר מקצועי, פגישה לאפיון צרכי החנות, ותפירת חליפת ביטוח מותאמת אישית. ש.י.ט.א Store הוא מוצר ביטוחי אשר מאפשר לכם ליהנות מהכיסויים הבאים (כולם או מקצתם):

 1. ביטוח כל הסיכונים למבנה החנות.
 2. ביטוח כל הסיכונים לתכולת החנות.
 3. ביטוח צד ג’.
 4. הגדלת מלאי חנות בחגים גדולים ובתקופות עמוסות.
 5. אובדן דמי שכירות ואובדן רווחים.
 6. כיסוי מפני גניבת עובדים.
 7. כיסוי בעבור נזקי גוף לעובדים (חבות מעבידים).
 8. כיסוי בגין נזקים בשל התמוטטות מדפים.
 9. שחזור מסמכים ונתונים.
 10. כיסוי בעבור ציוד אלקטרוני.
 11. כיסוי לכספים בקופה.
 12. שמירה על רכוש החנות לאחר קרות נזק.
 13. ביטוח זכוכית ושלטים.
 14. ביטוח סחורות בהעברה.

דברו אתנו ועוד היום נדאג להביא לכם את ההצעה הזולה והמשתלמת ביותר בהתחייבות!!!