שלמה בן יוסף 4, רמת גן. מיקוד: 5247404 03-6721091

info@shita.co.il

מידע על ביטוח משכנתא

רגע לפני שאתה מתפתים לערוך ביטוח משכנתא בבנק תדברו איתנו – חיסכון שמגיע לעשרות אלפי שקלים בתקופת המשכנתא

ביטוח משכנתא מחויב על ידי הבנק בעת לקיחת משכנתא. אחד התנאים שהבנק מציב לקבלת המשכנתא הוא בעריכת ביטוח אשר תפצה את הבנק באופן יחסי במקרה של פטירה של אחד הפרנסים הראשיים או במקרה של נזק לדירה.

התוכנית כוללת ביטוח חיים למשכנתא הנותן מענה במקרים בהם הלווים יאלצו להפסיק את תשלומי המשכנתא מסיבות של מות אחד מבני הזוג, חלילה. בנוסף, ניתן לכלול בפוליסה ביטוח מבנה למשכנתא המעניק כיסוי במקרים בהם נגרם נזק פיזי לדירה המשועבדת לבנק.

צריך להבין שביטוח משכנתא הוא ביטוח שמשולם כל שנה על כל תקופת הביטוח. דבר שיכול להגיע ל 30 שנה של דמי תשלום. עוד חשוב להבין שכל שנה הביטוח מתייקר הן בשל עלייה בגיל המבוטח והן בשל אירועים רפואיים שיכולים לקרות בדרך. לכן חשוב מאוד שמישהו יבצע עבורכם בדיקות מקצועיות בתחום.

השילוב הנכון בין ביטוח דירה לביטוח משכנתא.

ביטוח חיים למשכנתא

שיטא סוכנות לביטוח תדאג שבמקרה של פטירה תשלום יתרת ההלוואה לבנק מה שיאפשר למשפחתך להמשיך לקיים חיים בכבוד ללא לחצים חיצוניים. אנו עובדים עם חברות הבנייה הגדולות במשק ומציעים ביטוחי קולקטיב לבעלי דירות חדשים ישנות. היכולת שלנו מצד אחד להביא לכם להצעת מחיר תחרותית ומהצד השני לתת לכם שירות ועזרה בכל עניין תיצור עבורכם את התמהיל המושלם.

מה זה ביטוח משכנתא ולמה זה חשוב?

פוליסת ביטוח משכנתא הינה פוליסת חובה הנדרשת על ידי הבנק, אלא אם הבנק החליט אחרת ובאה להגן על הבנק מאי יכולת החזר ההלוואה עקב פטירה.

הפוליסה מותאמת לתכנית המשכנתא כגון סכום ההלוואה ותקופתה ומבטיחה כי הבנק יקבל את יתרת סכום ההלוואה שנותרה לתשלום, במקרה פטירה, חלילה, של אחד או יותר מהלווים. כך מגן ביטוח המשכנתא על בני המשפחה מפני עול ההחזרים, שעלול להפוך לנטל כלכלי כבד במקרים אלה.

שינויים בפוליסה לאחר רכישתה – אף פעם לא מאוחר

מבוטחים רבים מגיעים אלינו לאחר שכבר רכשו ביטוח משכנתא מהבנק וגילו שאילו היו עורכים את הביטוח דרכנו היו חוסכים אלפי שקלים בתקופת הביטוח. אנחנו יכולים לומר לכם שלא מדובר על מעבר מסובך וכי אנחנו דואגים שכל התהליך הסתיים באופן מהיר.